• U 2022. godini Maja Šuput, hrvatska pjevačica, prošla je izrazito uspješnu fazu zahvaljujući značajnim milijunskim zaradama koje su ostvarila njezina dva poduzeća. Sea Diva je pod vodstvom Maje Šuput Tatarinov ostvarila izniman promet od 5,9 milijuna kuna, što je u novčanoj vrijednosti većoj od 92 milijuna dinara.

Maja Šuput Tatarinov je i vlasnica i direktorica svoja dva uspješna poduzeća. U 2022. godini njezino je poduzeće ostvarilo ukupan prihod od 518.312 eura, uz neto dobit od 241.969 eura, što je nešto više od 28 milijuna dinara.

U spomenutoj tvrtki Maja je jedina zaposlenica preko koje se odvija njezina glazbena karijera. Uz supruga Nenada Tatarinova suvlasnica je, a vodi i zasebnu tvrtku posvećenu prodaji kozmetičke linije. Prošle je godine ovo poduzeće ostvarilo promet od nekoliko milijuna eura (oko 275.000 eura), što je dovelo do dobiti od 30 tisuća eura.

Maja Šuput slovi za najuspješniju pjevačicu u regiji. U slobodno vrijeme prepušta se luksuznom životu, kreće na raskošna putovanja u daleka odredišta sa svojom obitelji i prijateljima i izdvaja znatna sredstva za oplemenjivanje svoje garderobe.

Prema javnosti dostupnim informacijama, Maja, koja slovi za jednu od najbogatijih hrvatskih pjevačica, ima dug prema Vodvodu veći od 100 eura, uključujući kamate i troškove ovrhe. Važno je naglasiti da ovaj slučaj nije početni pokazatelj njezine nesposobnosti da ispuni svoje financijske obveze.

BONUS:
S vremena na vrijeme perilica možda neće učinkovito očistiti rublje, što će rezultirati nepoželjnim mirisom. U takvim slučajevima preporučljivo je provjeriti radi li grijač ispravno. Ako se čini da je stroj u dobrom stanju, bilo bi mudro istražiti druge potencijalne izvore problema.

Osim neispravnog stroja, moguće je da problemu može pridonijeti i nepravilna uporaba. Mnoge žene koriste prekomjerne količine deterdženta ili omekšivača tijekom pranja odjeće, što može spriječiti sposobnost stroja za učinkovito ispiranje. Posljedično, ostaci se nakupljaju u tkanini, što rezultira neugodnim mirisom koji podsjeća na prljavštinu, a ne na svježi miris.

Nadalje, razmislite o vrsti rublja koje perete i je li tkanina namijenjena za tretiranje omekšivačem.Nije svaka vrsta tkanine prikladna za omekšavanje; stoga je preporučljivo suzdržati se od uporabe omekšivača prilikom pranja sintetičkih materijala.U području proizvodnje trapera, proizvođači imaju definitivan stav: traperu se nikada ne smije dodavati omekšivač.

Dodavanje omekšivača uzrokuje širenje materijala i ubrzava blijeđenje njegove boje.Odlučite li se ne pridržavati ovog prijedloga, idealan vremenski okvir između pranja općenito je između 2 do 6 mjeseci, ovisno o učestalosti nošenja traperica i jedinstvenim karakteristikama vašeg tijela.Nakupljanje prljavštine unutar perilice može dovesti do neugodnih mirisa u rublju, kao i do pojave bijelih mrlja na odjeći.

Preporučujemo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here