- Seka Aleksić, koja trenutno uživa u bračnoj sreći s Veljkom Piljikićem i podiže dva sina, iskreno je ispričala priču iz svoje prošlosti koja je otkrila prevaru jednog od njenih bivših partnera. Osvrćući se na svoja ranija iskustva, ispričala je uznemirujući trenutak kada je otkrila sudjelovanje svog bivšeg dečka u prijevarnoj shemi.
Seka Aleksić hrabro se uhvatila u koštac s problemom prevare, iako je osjećala nelagodu, te istaknula ulogu intuicije u prepoznavanju istine. Pjevačica je otvoreno ispričala svoje osobno iskustvo s prijevarom, skrenuvši pozornost na nevjeru bivšeg partnera.
Osvrćući se na prevaru s kojom se suočila, Seka Aleksić je prenijela kako se kaje što nije odmah reagovala kada je osjetila da nešto nije u redu. Imala je predosjećaj i čak je razmišljala o prekidu veze prije nego što je otkrila konkretan dokaz. Nakon što je došla do zaključka, vezu je brzo prekinula, a nedugo nakon toga život joj je uzdigao suprug Veljko.
Seka Aleksić hrabro se suočila s problemom prevare, što ju je dovelo do ispunjenog života u Staroj Pazovi sa voljenim suprugom Veljkom i njihova dva sina, Jovanom i Jakovom, dok radi na stvaranju kuće iz snova.
- BONUS:
Migrena je ponavljajuća glavobolja koja je benigna i ne ukazuje na bilo koje drugo stanje. Što je zapravo migrena? Riječ je o vrsti glavobolje koja se javlja povremeno i jedan je od najpriznatijih i najraširenijih oblika, a pogađa između osam i 20 posto pojedinaca. Između epizoda, pacijenti obično ne osjećaju nikakve simptome. Učestalost migrena može varirati ovisno o zemljopisnom položaju, kao i čimbenicima poput dobi, spola i načina života.
Češći su u urbanim okruženjima, gdje je vjerojatnije da će pacijenti potražiti liječnički savjet. Osim toga, migrene su znatno češće kod žena, dva do tri puta češće nego kod muškaraca. Istraživanja često ukazuju na vezu između hormonalnih promjena i napadaja migrene, koji su često povezani s menstruacijom – javljaju se na početku, u sredini ili na kraju menstrualnog ciklusa.
Iako nije tako česta u djetinjstvu i među starijim osobama, migrene mogu početi u ranim godinama i trajati do sedamdesete godine. Većina pojedinaca s migrenom ima početnu epizodu prije navršene dvadesete godine, a otprilike jedan od osam ima prvi napadaj prije desete godine. Neuobičajeno je da se migrene prvi put pojave nakon pedesete godine života.
U Europi preko 65 milijuna pojedinaca ima migrene, što rezultira milijunima izgubljenih radnih dana; stoga migrene ne samo da utječu na zdravlje već imaju i značajne socioekonomske posljedice.