• Brojni pojedinci nastavljaju raspravljati o ovom sukobu.Sanja Marinković, ugledna televizijska voditeljica, često se našla u središtu pozornosti zbog obračuna s gostima svoje emisije Magazin in.Nedugo nakon toga, Sanja je iznijela skandalozne fotografije Dare Bubamare, a Maja je iskoristila trenutak i naglasila kako voditeljica sada spominje osobe koje nisu sudionice programa. Nakon kratke razmjene, Maja je odgovorila: “Sanja, kad si mi se tako obratila, nemoj me više zvati ni u jednu emisiju.

Sanja joj je odgovorila da ako netko želi počastiti emisiju i gostovati, neka to i učini. Suprotno tome, ako odluče ne, ne moraju sudjelovati.Maja je izjavila: “Sanja je rijetko neljubazna i blesava voditeljica. Pjevačica je napustila emisiju i izašla iz studija, naglasivši da više ne želi biti Sanjin gost.

2015. godine, prilikom mog gostovanja u emisiji Sanje Marinković, njezino ponašanje smatram uvredljivim. Nakon programa, iskreno sam joj iznio svoje misli. Zanimljivo je da ona redovito vrijeđa svoje goste, posebno žene. Njezina primjedba, u kojoj je htjela zahvaliti ženama što glume razinu inteligencije veću od njihovih stvarnih sposobnosti, nije ništa drugo do sramota.

Okarakterizirao sam je kao nerijetko inteligentnu, neuljudnu voditeljicu koja se ponaša ljigavo i ima kompleksnu osobnost. I sada ostajem pri toj tvrdnji. Nadalje, ona selektivno montira dijelove emisije, što dovodi do krivog tumačenja mojih izjava. Nedavno je Maja za Hype izvijestila kako se ovom manipulacijom želi nekoga prikazati blesavim.

 

  • bonus:
    Bioaktivni sastojci crvenog luka pokazuju brojne biološke učinke, pokazujući i antibakterijska i antifungalna svojstva. Dokazano je da ekstrakti ulja crvenog luka inhibiraju aktivnost dva soja bakterija: Staphylococcus aureus i Salmonella enteritidis, kao i tri vrste plijesni: Aspergillus niger, Aspergillus flavus i Aspergillus fumigatus, uz Penicillium cyclopium.
Crveni luk koji sadrži više od stotinu spojeva sumpora ima mnoge jedinstveno složene strukture. Studija provedena u Kini pokazala je da osobe koje konzumiraju najveće količine luka imaju smanjen rizik od razvoja raka želuca. Nadalje, crveni luk pospješuje apetit i pomaže osobama koje pate od zatvora reguliranjem rada crijeva i poticanjem redovitog pražnjenja crijeva. Ipak, savjetuje se da ga izbjegavaju oni s osjetljivim želucem, a poželjno je konzumirati ga sirovog kako bi se očuvale njegove korisne komponente. Drevni klinasti natpis sugerira:
  • “Tko jede crveni luk u jesen, neće osjetiti bolove u želucu zimi.” Klinički dokazi podupiru tvrdnju da crveni luk jača oslabljeno srce i revitalizira iscrpljeno tijelo. Dokazi sugeriraju da crveni luk može imati blagotvoran učinak na razinu kolesterola. Studije pokazuju da osobe koje dnevno konzumiraju jedan crveni luk mogu povisiti HDL kolesterol. Osim toga, čini se da pomaže u smanjenju krvnog tlaka, sprječava stvaranje krvnih ugrušaka, popravlja postojeće ugruške i potiče zacjeljivanje rana.

Preporučujemo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here