• Ljubavna druga Duška Tošića nikada neće ličiti na Jelenu.Jelena Karleuša gostovala je u emisiji “Četiri i po žene” gdje je raspravljala o raznim temama, pa tako i o budućem partneru Duška Tošića, njenog nedavno razvedenog supruga.
  • Jelena sada o Dušku govori smireno i bez puno emocija, pa joj je lako raspravljati o intimnosti njenog bivšeg supruga s drugom ženom i uživati ​​u tim iskustvima.

Voditeljica je postavila izazovno pitanje partnerici Duška Tošića, sugerirajući da se ona nikako ne može mjeriti s JK. “Jeste li razmišljali o tome kakav bi vaš partner mogao biti s drugom ženom?” upitao je.

“Kad zamislim Duška s drugom ženom, to me veseli jer shvaćam da je ono što sam s njim podijelila jedinstveno. Vjerujem da sam dosta posvećena tim iskustvima, zato me ta razmišljanja i raduju. Predviđam da postoji Biće sveopće razočarenje kada se to dogodi i zato uživam u tome i radujem se da se to dogodi”, rekla je Karleuša.

“Dosta su me frustrirali Severinini odgovori na Duškove poruke; čini se da nije ništa oduzeo mojim smjernicama. Posramila ga je, unatoč tome što je on daleko bolja osoba od nje. Zasmetalo mi je što je ona ta iznošenje bodova, a ne njega, jako se trudim da se on dobro predstavi, a Duško ne zaslužuje takav tretman, jer su to jednostavno njegove ranjivosti i trenuci. nepromišljenost”, rekla je Jelena.

bonus:
Ovi mehanizmi povećavaju učinkovitost sinaptičkih veza, promiču učinkovitu komunikaciju među neuronima i u konačnici poboljšavaju interakcije između moždanih stanica. Oni igraju ulogu u podržavanju sinteze i funkcioniranja neurotransmitera, s posebnim naglaskom na pomoć u proizvodnji esencijalnih neurotransmitera koji su vitalni za regulaciju raspoloženja i kognitivnih funkcija.

Omega-3 masne kiseline igraju ulogu u poboljšanju protoka krvi u mozgu, osiguravajući dovoljnu dostavu kisika i vitalnih hranjivih tvari, što zauzvrat podržava vršnu funkciju mozga. Ovi spojevi su neophodni za poticanje rasta moždanog tkiva, poticanje stvaranja novih moždanih stanica i očuvanje dobrobiti postojećeg tkiva. Pomažući u različitim kognitivnim procesima, pomažu poboljšati kognitivne funkcije i podržavaju zadržavanje pamćenja.

  • Opsežna istraživanja pokazuju da uključivanje omega-3 masnih kiselina u prehranu može značajno smanjiti vjerojatnost pojave tjeskobe i depresije, što zauzvrat smanjuje pojavu povezanih simptoma. Osim toga, redovita konzumacija omega-3 masnih kiselina povezana je sa smanjenim rizikom od razvoja demencije i raznih neurodegenerativnih poremećaja, čime se smanjuju potencijalni rizici.
Preporučujemo

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here